Případové studie

Za 2 roky
4x větší obrat

Marinesport

marinesport

Firma MARINE SPORT působí na českém trhu více jak deset let. Nabízí prodej lodí, člunů, nafukovacích člunů, lodních motorů, lodního příslušenství a příslušenství pro jachting. Poskytuje také záruční a pozáruční servis. Zákazníkům nabízí také půjčovnu člunů, vodních lyží, wakeboardů a vybraného příslušenství. Věnuje se také prodeji náhradních dílů, lodnímu bazaru a výrobě plachet a perseniků.
Snížili jsme PNO o 19,86 %
a zvýšili obrat o 39,4%

Mihocar

mohocar

Firma Mihocar s.r.o. se zabývá prodejem použitých, repasovaných i nových originálních autodílů a také autodílů od náhradních prodejců všech automobilových značek, především Audi, Škoda a Volkswagen.
Snížili jsme PNO o 59,75%
a zvýšili obrat o 225,93%

Naše vojsko

naše vojsko

Nakladatelství NAŠE VOJSKO se zaměřuje na vydávání publikací s vojenskou, historickou a technickou tematikou, na literaturu faktu. V posledních letech doplnila nabídku beletrie, kuchařky ale i pohádky pro děti. Za více než 70 letou dobu své existence NAŠE VOJSKO vydalo již přes 7600 knižních titulů a vyprofilovalo se mezi největší česká nakladatelství.
Snížili jsme PNO na 4,1%
6x vyšší nárůst tržeb

GREGORY nábytek

gregory nábytek

Firma prodává kvalitní nábytek z masivního dřeva za skvělé ceny. Dřevo je nejlepší materiál pro výrobu nábytku. Každý kus je unikátní a nese v sobě příběh stromu, ze kterého pochází. Dřevo je materiálem přírodním, obnovitelným a zdravotně nezávadným. Nechte se překvapit cenami nábytku na e-shopu www.gregorynabytek.cz a udělejte si radost kvalitním kouskem nábytku z masivního dřeva do Vašeho domova i Vy.

Kontaktujte nás


apartment WEBMIUM

place Budějovická 778/3
Praha 4 - Michle
140 00
Česká republika

IČ: 25148109
DIČ: CZ25148109

phone_android +420 605 99 44 66
local_post_office info@webmium.cz