Služby

S čím vám pomůžeme

Uvidíte, že je toho mnoho. Váš byznys se sám nerozjede. Ale my Vám ho rozjet pomůžeme. Společně vše probereme, stanovíme cíle a Vaše podnikání rozjedeme na maximum. Protože každé podnikání je jiné a ke každému se hodí jiný typ propagace, vybereme Vám řešení na míru.


ads

Google Ads


prostor, kde můžete rychle a efektivně oslovit potenciální zákazníky, kteří hledají to, co nabízíte a přivést je tak na Váš web či eshop.


sklik

Seznam Sklik


Další reklamní systém, kde můžete inzerovat své reklamy od českého vyhledávače Seznam.cz. Získejte nové zákazníky a buďte vidět.

socials

Sociální sítě


Facebook, Instagram, Tik Tok, YouTube a další. Sociální sítě jsou v dnešní době více než populární. Kde jinde je tedy větší potenciál oslovit ideální publikum než právě zde. Mějte reklamu na sociální síti i Vy.

rtb

RTB


neboli Real Time Bidding - bannerová reklama o level výše. Sami si vyberete na koho chcete cílit. Zviditelněte se díky RTB a získejte si náskok před konkurencí.seo

Seo


Víme, že jedině dlouhodobou optimalizací společně dosáhneme stabilního úspěchu. Nastavíme vám SEO chytře. Tak, abyste byli s vyhledávači za dobře.


copy

Copywriter


Víme, že jedině dlouhodobou optimalizací společně dosáhneme stabilního úspěchu. Nastavíme Vám SEO tak, aby jste byli pro vyhledávače ti nejlepší právě Vy.

Proč do toho jít s námi

Jsme certifikovaní partneři Google

ads

Splňujeme všechny náročné požadavky. Jsme certifikovaná digitální agentura Google Partner.

Komplexní řešení

ads

Jen o online propagaci marketing není. Proto se postaráme nejen o marketingové kampaně, ale i o e-mailing, copywrite a nebo Vám vytvoříme nové webové stránky pro lepší vstupní cíl kampaní.

Čas jsou peníze

ads

Čas je v podnikání velmi cenný a my to dobře víme. S námi ušetříte jak čas tak i peníze.

Ceny neměníme

ads

U nás vždy víte, na čem jste. Ceny za naše služby jsou stanovené již na začátku spolupráce. Změny jsou pouze po vzájemné domluvě předem a to jak směrem nahoru tak i dolů. Nikdy se nic nemění bez Vašeho vědomí a souhlasu.

Podívejte se jaké máme
reference


Nebo dejte přednost
výsledkům


Kontaktujte nás


apartment WEBMIUM

place Budějovická 778/3
Praha 4 - Michle
140 00
Česká republika

IČ: 25148109
DIČ: CZ25148109

phone_android +420 605 99 44 66
local_post_office info@webmium.cz